Yensu ve Öyküsü

Kuruluş tarihi olan 1999 yılından itibaren tüm canlılar için en önemli yaşam kaynağı olan suyu sağlıklı ambalajlar içerisinde siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için faaliyet göstermekteyiz. İlk kurulduğumuz günkü heyecanı hala yaşıyoruz.Amacımız bizlere emanet olan bu değerli ve mucizevi varlığı sizlere doğal kaynağından çıktığı anki tazeliği ile en kısa sürede ulaştırmaktır. İşimizde bu güne kadar kazandığımız deneyimler, daha sağlıklı, kalıcı ve verimli sistemler kurmayı sağladı. Sistem kurmamız tek başına yeterli değildi elbet. Yenilikler sunmalıydık her zaman. Üretim alanında Türkiye’de ilk olan yıkama ve dezenfeksiyon makineleri geliştirdik ve diğer üretici firmalara da yarar sağladık, öncülük ettik.

Şimdi de yeni ürettiğimiz  YENSU DOĞAL MİNERALLİ SU ürünümüz ile sizlere hizmet vermenin onurunu yaşıyoruz. Yensu’nun iki yıldır üzerinde titizlikle çalıştığı ürünümüz üretime geçti ve piyasaya sunuluyor.

Bu ürünü diğer markalardan farklı kılmak adına ambalajımızda 3 önemli konuda özel proje ürettik.

1-    Pasolu Kapak : Diğer damacanalar çakma kapak yöntemi ile kapatılmaktadır.  Uyguladığımız yeni projemizde artık damacanalarımız, Türkiye’de ilk defa ve sadece bizim ürünümüzde pasolu kapak ile kapatılacak. Kullanım kolaylığı, sızdırmazlığı ve hava almama özelliği ile hem daha pratik hem de hijyen açısından oluşabilecek tüm riskleri suyumuzdan uzak tutabilecek şekilde tasarlanmıştır. Özel kapatma makinesi haricinde başka hiçbir yerde ve koşulda kapatılamaz ve taklit edilemez özelliktedir.

2-    Taşınabilir Damacana : Su servisini yapan arkadaşlarımızın ve sizin damacanayı taşırken en çok zorlandığınız sıkıntıyı ortadan kaldırdık. Yeni geliştirdiğimiz enjeksiyon yöntemi ile damacanalarımıza kilit sistemli, dışarıdan takılabilen sabit kulp uygulamasını hayata geçirdik.  Eski kulplu damacanalar damacana içerisinde yıkama esnasında ulaşılamayan ve temizlenemeyen bölgeler oluşturduğu ve bu bölgelerde bakteriyel üremelere ve yosun gibi temizlemesi oldukça güç üremelere neden olduğu için Sağlık Bakanlığı tarafından haklı gerekçelerle yasaklanmıştır.  Yeni sistemle bu sorunların hepsini ortadan kaldırdık.

3-    Pürüzsüz iç yüzey : Yensu için tasarlanmış özel kalıpta pürüzsüz bir iç yüzey oluşturarak daha iyi ve kolay temizlenmesini sağladık.  Pürüzsüz iç yüzey sayesinde kirlenmeye fırsat vermedik ve mikrobiyolojik üremeleri üst düzeyde engelledik.

Yensu olarak sizlere her zaman daha iyiyi sunmak amacıyla hiç durmadan çalışacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Değiştirmediğimiz tek şey suyumuzun kalitesi lezzeti ve hizmetimiz olmuştur.
Yeni ürünümüzü beğenerek kullanacağınızı umut ediyoruz.

Sizlerle her zaman birlikte olmaktan mutluyuz.